Chorujesz i nie pomagają nawet antybiotyki? Ozonowanie może zastąpić leki!

Nawet w najbliższym otoczeniu czy to w pracy czy to w domu zauważymy ciągle chorujących ludzi. Ciągle przeziębieni z powtarzającymi się infekcjami i alergiami ludzie, którym nie pomagają nawet silne leki to epidemia naszych czasów! Wszytko jest dobrze jeśli nas ten problem nie dotyczy. Co wtedy kiedy my sami zaczynamy mieć problemy ze zdrowiem? Oczywiście idziemy do lekarza, który przepisuje leki. A jeśli owe leki nic nie pomagają? Chorujemy już dwa tygodnie a może nawet miesiąc i żadne nawet najsilniejsze antybiotyki nie pomagają! Przyczyn może być wiele. Zajmiemy się tu przyczynami, które może zlikwidować właśnie OZONOWANIE:

  • zarazki chorobotwórcze przenoszone drogą kropelkową
  • tak zwane morowe powietrze
  • zarodniki pleśni i grzybów mogące powodować nawet raka

Jako że OZON ma właściwości bakteriobójcze i dezynfekujące to wysterylizuje nam pomieszczenie z zarazków, które ciągle absorbujemy. Wobec tego sterylne pomieszczenia pomogą nam zachować zdrowie. Dotyczy to zarówno zarazków grypy jak i zarodników pleśni domowej. Pleśnie i grzyby domowe powstające na wilgotnych ścianach są bardzo toksyczne i mogą powodować raka. Jeśli nawet Ozonowanie nie będzie jedyną metodą zapobiegania chorobom to na pewno wesprze inne zdrowe nawyki czy leki. Ozonowanie więc może zapobiegać zachorowaniu. Może też wesprzeć antybiotyki i sam proces wyzdrowienia naszego organizmu. Zabezpieczy również innych domowników czy pracowników w biurze, którzy nie będą absorbować zarazków ze zdezynfekowanych pomieszczeń.

Również już po chorobie warto zdezynfekować pomieszczenia z pozostałości zarazków. Tak aby zapobiec nawrotowi choroby. Najbardziej skrajne przykłady dobroczynnego zastosowania Ozonu to ozonowanie po zmarłych i dezynfekcja tak zwanego „morowego powietrza”.